Дикую, все добре і дуже смачно й корисно. Мені і мамі сподобалось. Купимо ще, як буде може. Хоча мені не можна багато солодкого, але я їм по ложці і все гаразд.
Мирослава В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олена Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Классс
Владимир К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сработали быстро, уже отправили, ещё напишу как получю.
Дикую, все добре і дуже смачно й корисно.
Мені і мамі сподобалось.
Купимо ще, як буде може. Хоча мені не можна багато солодкого, але я їм по ложці і все гаразд.
Классс
Сработали быстро, уже отправили, ещё напишу как получю.
НатурПродукт !!!!!