Дикую, все добре і дуже смачно й корисно. Мені і мамі сподобалось. Купимо ще, як буде може. Хоча мені не можна багато солодкого, але я їм по ложці і все гаразд.
Мирослава В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олена Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Классс
Владимир К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сработали быстро, уже отправили, ещё напишу как получю.
Дикую, все добре і дуже смачно й корисно.
Мені і мамі сподобалось.
Купимо ще, як буде може. Хоча мені не можна багато солодкого, але я їм по ложці і все гаразд.
Классс
Сработали быстро, уже отправили, ещё напишу как получю.
НатурПродукт !!!!!